Helpdesk Integration (1.1.5) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
