Helpdesk Integration (1.1.5) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Author
nl: Auteur

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: default
nl: standaard

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Refresh
nl: Verversen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Comment
nl: Reactie

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Users
nl: Gebruikers

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Notification
nl: Melding

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Asc
nl: Oplopend
