Helpdesk Integration (1.1.5) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: enabled
oc: activat

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: disabled
oc: desactivat

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Comments
oc: Comentaris

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: default
oc: defaut

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Refresh
oc: Refresca

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: Send
oc: Mandar

en: Users
oc: Utilizaires

en: Sort by
oc: Triar per

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
