Helpdesk Integration (1.1.6) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Send
gu: મોકલો

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
