Helpdesk Integration (1.1.6) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Edit
ps: سمون

en: default
ps: تلواله

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Refresh
ps: تاندول

en: ID
ps: پېژند

en: Users
ps: غړي
