Helpdesk Integration (1.1.6) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: disabled
te: అచేతనం

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Send
te: పంపించు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Attachments
te: జోడింపులు
