Helpdesk Integration (1.1.9) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: enabled
pl: włączone

en: Author
pl: Autor

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: default
pl: domyślny

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Comment
pl: Komentarz

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
