Helpdesk Integration (1.1.10) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: disabled
uk: вимкнено

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: default
uk: замовчування

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Refresh
uk: Оновити

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Comment
uk: Коментар

en: Send
uk: Надіслати

en: Desc
uk: Спад

en: Users
uk: Користувачі

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Backend
uk: Сервер

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Resolved
uk: Розв’язано

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
