Helpdesk Integration (2.0.1) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: disabled
be: адключана

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Comments
be: Каментары

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Send
be: Адаслаць

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва
