Helpdesk Integration (2.0.11) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Machine name
ne: मशीन नाम
