Helpdesk Integration (2.0.12) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Comment
az: Şərh

en: Desc
az: azaldın

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Deleted
az: Silindi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
