Helpdesk Integration (2.0.12) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Author
et: Autor

en: disabled
et: keelatud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Refresh
et: Värskenda

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Comment
et: Kommentaar

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Users
et: Kasutajad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Attachments
et: Manused

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
