Helpdesk Integration (2.0.2) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Author
is: Höfundur

en: disabled
is: óvirkt

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Comments
is: Ummæli

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: default
is: sjálfgefið

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Refresh
is: Endurnýja

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Send
is: Senda

en: Users
is: Notendur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
