Helpdesk Integration (2.0.2) - en to ja translation catalogue (37 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: enabled
ja: 有効

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: disabled
ja: 無効

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Comments
ja: コメント

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: default
ja: デフォルト

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: View
ja: ビュー

en: Refresh
ja: リフレッシュ

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Send
ja: 送信

en: Desc
ja: 降順

en: Users
ja: ユーザー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Attachments
ja: 添付

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Notification
ja: 通知

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
