Helpdesk Integration (2.0.2) - en to ta translation catalogue (31 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: default
ta: இயல்புநிலை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: View
ta: பார்

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
