Helpdesk Integration (2.0.3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn
