Helpdesk Integration (2.0.3) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Send
lt: Siųsti

en: Users
lt: Nariai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
