Helpdesk Integration (2.0.5) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: default
fi: oletus

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Send
fi: Lähetä

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
