Helpdesk Integration (2.0.7) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: enabled
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കി

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
