Helpdesk Integration (2.0.7) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: disabled
os: хицæн у

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд

en: Refresh
os: Сног кæн
