Helpdesk Integration (2.0.7) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Refresh
sl: Osveži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Send
sl: Pošlji

en: Users
sl: Uporabniki

en: Attachments
sl: Priponke

en: Machine name
sl: Strojno ime
