Helpdesk Integration (2.0.8) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: disabled
lv: atspējots

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Comment
lv: Komentārs

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Users
lv: Lietotāji

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
