Helpdesk Integration (2.0.9) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Refresh
ka: განახლება

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: - All -
ka: - ყველა -
