Helper (8.x-1.22) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Entity
bo: དངོས་གཞི
