Helper (8.x-1.22) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Entity
el: Οντότητα

en: @requirements_message (Currently using @item version @version)
el: @requirements_message (Επί του παρόντος χρησιμοποιεί @item έκδοση @version)
