Helper (8.x-1.24) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Item
sv: Artikel

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Field
sv: Fält

en: Entity
sv: Objekt

en: Node field
sv: Nodfält

en: @requirements_message (Currently using @item version @version)
sv: @requirements_message (Använder för närvarande @item version @version)
