Helper (8.x-1.25) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Item
be: Элемент

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Field name
be: Назва поля

en: Entity
be: Сутнасць

en: @requirements_message (Currently using @item version @version)
be: @requirements_message (Зараз ужываецца @item версія @version)
