Helper (8.x-1.30) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Field name
ka: ველის სახელი
