Helper (8.x-1.31) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Field
kk: Өріс
