Helper (8.x-1.32) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Item
vi: Mục

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Field
vi: Trường

en: Layout
vi: Bố cục

en: Field name
vi: Tên trường
