Helper (8.x-1.33) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Item
it: Elemento

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Field
it: Campo

en: Field name
it: Nome del campo

en: Entity
it: Entità

en: Node field
it: Campo del nodo
