Helper (8.x-1.33) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Item
ro: Produs

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Field
ro: Câmp

en: Layout
ro: Prezentare

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Entity
ro: Entitate
