Helper (8.x-1.34) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Item
ca: Element

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Field
ca: Camp

en: Layout
ca: Disposició

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Entity
ca: Entitat
