Helper (8.x-1.35) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Field name
jv: Jeneng field
