Helper (8.x-1.35) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Item
oc: Element

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Field
oc: Camp

en: Layout
oc: Afichatge

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Entity
oc: Entitat
