Helper (8.x-1.37) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Item
gl: Elemento

en: Remove
gl: Quitar

en: Edit
gl: Editar

en: Field
gl: Campo

en: Layout
gl: Disposición

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Entity
gl: Entidade

en: Node field
gl: Campo do nodo
