Helper (8.x-1.37) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Item
hu: Tétel

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Field
hu: Mező

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Field name
hu: Mező neve

en: Entity
hu: Entitás

en: Node field
hu: Tartalommező

en: No items selected yet
hu: Még nincs elem kiválasztva
