Helper (8.x-1.38) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Field
bs: Polje

en: Field name
bs: Ime polja
