Helper (8.x-1.38) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Field
eo: Kampo

en: Field name
eo: Nomo de kampo
