Helper (8.x-1.38) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Remove
nn: Fjern

en: Edit
nn: Rediger

en: Field
nn: Felt

en: Field name
nn: Feltnamn
