Helper (8.x-1.39) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Item
km: ធាតុ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល
