helpfulness (2.0.0) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Time
pl: Czas

en: User
pl: Użytkownik

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Deleted
pl: Usunięty

en: New
pl: Nowy

en: Message Text
pl: Treść wiadomości

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Comment options
pl: Opcje komentowania

en: Email options
pl: Opcje e-mail

en: Report
pl: Raport

en: Yes, delete!
pl: Tak, usuń!

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Comments:
pl: Komentarze:
