helpfulness (2.0.0) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Download
tr: İndir

en: Date
tr: Tarih

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: Update
tr: Güncelle

en: Archive
tr: Arşiv

en: Time
tr: Zaman

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Deleted
tr: Silindi

en: New
tr: Yeni

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Alias
tr: Takma ad

en: Report
tr: Rapor

en: Archived
tr: Arşivlendi
