helpfulness (2.0.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Download
is: Hala niður

en: Date
is: Dagsetning

en: None
is: Engin

en: Message
is: Skilaboð

en: Update
is: Uppfæra

en: Archive
is: Skjalasafn

en: Time
is: Tími

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: New
is: Nýtt
