helpfulness (2.0.1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Alias
kk: Лақап ат
