helpfulness (2.0.3) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Update
he: עדכון

en: Archive
he: ארכיון

en: Time
he: זמן

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Browser
he: דפדפן

en: Deleted
he: נמחק

en: New
he: חדש

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: not available
he: לא זמין

en: Alias
he: מיקום

en: Email options
he: אפשרויות דוא"ל
