helpfulness (2.0.4) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Email options
sk: Nastavenia e-mailu

en: Thank you for your feedback.
sk: Ďakujeme za vašu spätnú väzbu.
