helpfulness (2.1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Download
be: Сцягнуць

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Update
be: Абнавіць

en: Archive
be: Архіў

en: Time
be: Час

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Anonymous
be: Ананім

en: Browser
be: Браўзер

en: Deleted
be: Выдалена

en: Alias
be: Аліас
