helpfulness (2.1.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel
