helpfulness (2.1.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Subject
fr: Objet

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Download
fr: Téléchargement

en: None
fr: Aucun(e)

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Archive
fr: Archiver

en: Time
fr: Heure

en: User
fr: Utilisateur

en: Email
fr: Courriel

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Browser
fr: Navigateur

en: Deleted
fr: Supprimé

en: New
fr: Nouveau

en: Message Text
fr: Texte du message

en: Base URL
fr: URL de base

en: not available
fr: indisponible(s)

en: Email options
fr: Options de courriel

en: Report
fr: Rapport

en: Thank you for your feedback.
fr: Merci pour vos retours.

en: Archived
fr: Archivé(e)

en: Comments:
fr: Commentaires :
